Tinedol

Co je to?

Tinedol je topický přípravek ve formě masti na nohy, který působí proti houbě, zápachu a svědění, které se starají o pokožku. Ve složení patentovaných aktivních přírodních složek: Climbazole, Farnesol Tinedol, esenciální oleje a vitamíny. Výrobce věnuje zvláštní pozornost novosti a účinnosti Tinedol a pomáhá masti proti mykóze nehtů nebo nohou různých etiologií. Zařízení prošly nezbytnými studiemi, má certifikát kvality

Struktura

Vzorec a aktivní složky masti zahrnují: Climbazole a Farnesol Tinedol, které zabíjejí houbu; Tinedol obsahuje rostlinné esenciální oleje, vosk, glycerol, lanolin, změkčuje pokožku nohou a lepší penetraci masti; Vitamin E - pro výživu, eliminuje peeling a dlouhodobé zvlhčení pokožky; Esenciální olej z máty peprná ochlazuje unavené nohy, osvěží a dává příjemnou vůni. Není tam žádná nadbytečná a drahá masť, ale současně je tato kompozice dostačující k účinnému boji proti houbám a nepříjemným příznakům, které způsobují.

Návod k použití

Výrobci balí výrobek do vhodných zkumavek a krabice musí obsahovat pokyny pro použití Tinedol masti. Pokud postupujete podle pokynů, léčba vypadá takto: Aplikujte přípravek na suchou pokožku nohy dvakrát denně. Vyčistěte, až se úplně vstřebá. Neplachte.

Jak to funguje?

Každá složka masti Tinedol působí pozitivně na hojivý proces a výrazně ji urychluje. Princip nástroje: Kůže a nehty změkčují, penetrující schopnost se zvyšuje (mast absorbuje a působí hluboce). Toto je podporováno lanolinem, glycerinem a voskem, které jsou součástí výrobku; Horní kůže vločky rychleji, urychlit proces odstranění houby. Účinek je dosažen oleji a vitamínem E; Trhliny se uzdravují díky stejnému vitaminu E, což znamená, že houba nemá čas se v nich množit; Podrážděná pokožka se uklidní, svrbení zmizí kvůli éterickým olejům, které mají protizánětlivý a chladící účinek; Zbavuje zápach kvůli jeho blokování a eliminuje nadměrné pocení. Účinek je dosažen pomocí esenciálního oleje; Houba je zničena kvůli dvěma složkám: Farnezola Tinedol a Klimbazol.

Tinedol

1980 CZK 990 CZK

Objednejte si dnes a ušetřete 990 CZK, získejte dopravu zdarma a záruku spokojenosti.

Akce platí pouze dnes

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 658 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*