Tinedol

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Co je to?

Tinedol je topický přípravek ve formě masti na nohy, který působí proti houbě, zápachu a svědění, které se starají o pokožku. Ve složení patentovaných aktivních přírodních složek: Climbazole, Farnesol Tinedol, esenciální oleje a vitamíny. Výrobce věnuje zvláštní pozornost novosti a účinnosti Tinedol a pomáhá masti proti mykóze nehtů nebo nohou různých etiologií. Zařízení prošly nezbytnými studiemi, má certifikát kvality

Struktura

Vzorec a aktivní složky masti zahrnují: Climbazole a Farnesol Tinedol, které zabíjejí houbu; Tinedol obsahuje rostlinné esenciální oleje, vosk, glycerol, lanolin, změkčuje pokožku nohou a lepší penetraci masti; Vitamin E – pro výživu, eliminuje peeling a dlouhodobé zvlhčení pokožky; Esenciální olej z máty peprná ochlazuje unavené nohy, osvěží a dává příjemnou vůni. Není tam žádná nadbytečná a drahá masť, ale současně je tato kompozice dostačující k účinnému boji proti houbám a nepříjemným příznakům, které způsobují.

Návod k použití

Výrobci balí výrobek do vhodných zkumavek a krabice musí obsahovat pokyny pro použití Tinedol masti. Pokud postupujete podle pokynů, léčba vypadá takto: Aplikujte přípravek na suchou pokožku nohy dvakrát denně. Vyčistěte, až se úplně vstřebá. Neplachte.

Jak to funguje?

Každá složka masti Tinedol působí pozitivně na hojivý proces a výrazně ji urychluje. Princip nástroje: Kůže a nehty změkčují, penetrující schopnost se zvyšuje (mast absorbuje a působí hluboce). Toto je podporováno lanolinem, glycerinem a voskem, které jsou součástí výrobku; Horní kůže vločky rychleji, urychlit proces odstranění houby. Účinek je dosažen oleji a vitamínem E; Trhliny se uzdravují díky stejnému vitaminu E, což znamená, že houba nemá čas se v nich množit; Podrážděná pokožka se uklidní, svrbení zmizí kvůli éterickým olejům, které mají protizánětlivý a chladící účinek; Zbavuje zápach kvůli jeho blokování a eliminuje nadměrné pocení. Účinek je dosažen pomocí esenciálního oleje; Houba je zničena kvůli dvěma složkám: Farnezola Tinedol a Klimbazol.

About Anežka Marešová 325 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*