Recenzování pasu tréninku – dělají korzety trenéři práci?

Průzkum trendu pasu

Trénink pasuje jedním z nejnovějších crazes ve stravě a cvičení komunity. Někteří lidé říkají, že je to nejlepší způsob, jak rychle získat sexy přesýpací hodiny. Jiní říkají, že jsou škodlivá pro vaše zdraví tím, že ohrožují vaše orgány a tělesné funkce.
Mnozí se ptají, jestli je to životní hák nebo prodavač prodávajícího – my se snažíme ukázat, co dělají trenéři v pásu a jak korzetové kohouty skutečně fungují.
Víme, že velká část veřejného požadavku a důkladné prošetření je kvůli Kim Kardashian je ikonický obrázek, ale to znamená, že to je práce pro vás?
Zjistěte vše, co potřebujete vědětTrénink pasudnes.kim kardashian waist training Recenzování pasu tréninku   dělají korzety trenéři práci?

Co je trénink pasu?

Trénink pasu je proces nosení omezujícího oblečení, aby bylo dosaženo požadovaného tvaru těla. Zpět v 1800s, ženy nosily korzety, které přinutily jejich pasů do žádoucího tvaru. Trénink pasu je založen na podobném nápadu.
Ženy, které v pásu vlaku, budou nosit korzet na několik hodin denně, aby mohli začít. Pak postupně utahují tento korzet a nosí ho až 18 hodin denně – včetně v posilovně.
Příznivci pasového tréninku tvrdí, že je to osvědčená, časově ověřená metoda tvarování těla přesně tak, jak to chcete.
Kritici však nazývají tonebezpečné a neúčinné.

Výhody pásových trenérů

Příznivci pasového tréninku tvrdí, že přichází s řadou jedinečných a silných výhod, včetně všech následujících:
– Dosažení atraktivního tvaru přesýpacích křídel a tvarování vašeho těla přesně tak, jak chcete, aby vypadal
– Shrink žaludek, takže sníte méně celkových kalorií

– Vyneste své tělo do nového tvaru tím, že odpovídá tuhosti korzetu
– Zlepšete držení těla
Příznivci pasového výcviku se jí opravdu líbí: ignorují nedostatek vědeckých důkazů a tvrdí, že skutečně dokázali zažít výsledky při ztrátě hmotnosti při nošení korzetů.

Omezené vědecké důkazy na podporu tréninku na korzety

Bohužel pro příznivce výcviku pasu, žádný z výše uvedených výhod nebyl testován nebo prokázán. Neexistují žádné vědecké důkazy, které by svědčily o tom, že trénink pasu vám například zmenší žaludek.
Neexistuje ani důkaz, že tělo ženy udržuje tvar korzetu poté, co ji odnese.
V podstatě, pokud chcete udržet výsledky hubnutí, které jste dosáhli při nošení korzetu, budete muset neustále nosit korzet. V opačném případě se tělo přirozeně rozšiřuje do svého původního tvaru.

Proč se korzet může stát nebezpečným?

Waist Training Side Effects Recenzování pasu tréninku   dělají korzety trenéři práci?
Většina zdravotnických pracovníků souhlasí s tím, že trénink pasu je nebezpečnou praxí ze všech následujících důvodů:
– Když korzet vytlačuje vnější část vašeho těla, také vytlačuje vnitřní orgány. Nadměrný tlak na vnitřní orgány může způsobit vážné obavy o zdraví.
– Pokud plic nemůže správně expandovat, například zvyšuje riziko vzniku pneumonie. Rovněž je pro vaše tělo obtížnější získat kyslík, který potřebuje – což je obzvláště nebezpečné, když jste v posilovně.
– Když se žaludek a tlusté střevo nemohou rozšířit, bylo prokázáno, že zvyšuje riziko chronické zácpy a pálení žáhy.
– Neustálé omezování žeber a svalů může způsobit modřiny v horní části těla a neustálou chronickou bolest – dokonce i poté, co si korzet sundáte.
– Jedním z nejzávažnějších nebezpečí nosit korzet je, že může snížit průtok krve do a ze srdce. To může způsobit závratě a mdloby. V polovině 18. století mizeli z důvodu: ženy se na tyto lehátka zhroutily, protože jejich korzety byly příliš těsné.
Takže odkud jsou všechny výhody pasového tréninku? Kritici tvrdí, že korzet prostě nutí ženu jíst méně jídla, což nevyhnutelně povede ke ztrátě hmotnosti.
Potom, když si odložíte korzetu, její pas se přirozeně rozšiřuje na původní velikost a ona začne jíst více – což je důvod, proč jsou výhody výraznější při nošení korzetu.

Kim Kardashian je korzet pasu trénink

Mnoho z vás je tady, protože jste slyšeli o korzetu Kim Kardashian v pasu. Jak se na světě nejslavnější arménsko-americký dostává tak sexy křivky? Nosí korzet.
Kim K poslal pár obrázků sama na Instagramu, kteří pracují v korzetu. Ona tvrdí, že nosí korzet po dobu 6 týdnů najednou, aby si mohly vychutnat mocné ztráty hmotnosti a vyřezávané křivky.
Je důležité si uvědomit, že Kim K vlastně neprodává vlastní korzet. Namísto toho inzeruje korzety některých dalších firem. Další informace naleznete v části Kde koupit korzet.

Zvědavý případ Cathie Jung, ženy s nejmenším pasem světa

Pravděpodobně jste o Cathie Jungové neslyšeli. Možná jste viděli obrázky: v současné době drží Guinnessovu rekord za to, že má nejmenší pas na světě.
Podle oficiálních stránek společnosti Cathie má pas přibližně „stejnou velikost jako obyčejná jar majonézy.“ Má jednu korzetu 24 hodin denně a vlastní „kolem 100“ dalších korzetů, které pravidelně používá.
Cathie si říká korzetovou královnu a její pas je směšně malý. Nicméně, protože ona nosí korzet 24 hodin denně, její pas by se pravděpodobně vrátí do své přirozené formy, pokud danou šanci.
Každopádně, pokud jste viděli fotky z Cathie, musíte si uvědomit, že trénovala trénink pasu do extrému: pokud nejste ochotni nosit jeden korzet za 24 hodin denně a desítky dalších korzetů po celý týden, a nikdy Vyjdou ty korzety, už se jí nebudeš líbit.

Kde koupit korzet

Díky Kim Kardashian, Amber Rose a dalším celebritám se objevila spousta nedávné pozornosti kolem korzetů.
Neexistuje příliš mnoho maloobchodních prodejců korzetů. Dvě z největších v průmyslu jsou však:
Hourglass Angel (HourglassAngel.com) a společnost pásového gangu (WhatsAWaist.com) spolu se všemi ostatními dostupnými na Amazonu.
Druhá, společnost pásového gangu, prodala své produkty Kim Kardashian, Amber Rose, Black Chyna a dalším celebritám. Prodávají tradiční korzety, stejně jako plné paty na hrudi „pas-tvarovač“ oblečení.
Korzety společnosti Waist Gang Society začínají na 125 dolarů. Hourglass Angel nabízí konkurenceschopnější ceny s korzetmi, jako je Workout Band Waist Trainer od Ann Chery od 55 dolarů.

Jak začít trénink pasu

Podle příznivců výcviku pasu je jedním z nejdůležitějších věcí, které si musíte zapamatovat při tréninku v pasu, že posilujete své jádro. V opačném případě korzet rozdrtí vaše vnitřní orgány a povede k vážným modřinám, bolestem a dlouhodobým účinkům na zdraví.
Ujistěte se tedy, že máte silné abs předtím, než začnete – nebo se ujistěte, že jádrová rutina je důležitou součástí vašeho cvičení, když nosíte korzet.
Příznivci také doporučují nosit korzet po dobu 6 týdnů, aby se předešlo dlouhodobým účinkům na zdraví.
Další věci, které je třeba vzít v úvahu při tréninku v pasu, je, že při nosení korzetu pravděpodobně budete mít problémy s močovým měchýřem a hladem: mnoho nositelů hlásí, že musí čistit mnohem častěji než obvykle: váš močový měchýř prostě nemá dostatek prostoru pro rozšíření.
Jiní uživatelé také hlásí pocit, hlad po celou dobu, ale nemohou jíst kvůli velikosti jejich žaludku. To je dobrá věc, pokud se pokoušíte výrazně omezit počet kalorií, ale může to vést k některým problémům s náladou a temperamenty, mezi další zdravotní účinky.
Jakmile se postaráte o tyto požadavky a omezení, jednoduše nosíte korzet kolem pasu každý den a utahujte jej na místo, kde je nepříjemné.

Kdo by měl vyzkoušet přípravu pasu?

Trénink pasu vypadá, jako by to mělo smysl: zdá se být rozumné si myslet, že stlačení středu vašeho těla po dobu 18 hodin denně by nakonec vedlo k dlouhodobým fyziologickým změnám.
Neexistují však žádné vědecké důkazy, které by podpořily toto tvrzení. Klinické a vědecké studie nikdy neuvedly, že nosit korzet může vést k dlouhodobým změnám ve tvaru těla.
Až se říkáte, můžete lidi přimět k tomu, aby si mysleli, že jste zuřiví, než jste vlastně tím, že nosíte korzet. Korzety mohou být diskrétně nošeny pod oblečením, aby zplošily vaše břicho a zdůraznily vaše prsa a zadek.
Jakmile však korzet vyjmete, zjistíte, že vaše tělo se vrátí do svého přirozeného stavu – dokud nebudete znovu začít trénovat.

%name Recenzování pasu tréninku   dělají korzety trenéři práci?

Waist Trainer

Objednejte si dnes a získejte dopravu zdarma a záruku spokojenosti.

50% jen dnes!

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 286 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*