Mulberry’s Secret – eliminuje pihy a pigmentační problémy

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Mulberry’s Secret – eliminuje pihy a pigmentační problémy

Mulberry’s Secret obsahuje Omega Light Complex, jedinečnou patentovanou kombinaci piperonylalkoholu a kyseliny linolenové. Komplex Omega Light je známý svými koženými barvami. Podporuje vyčistění pigmentace pokožky, eliminuje tmavé skvrny a zabraňuje hyperpigmentaci. Vysoce účinný bělící komplex s extraktem z mořských listů a mořských růží je speciálně navržen tak, aby zesvětlil nadměrnou pigmentaci pokožky.
 • Exkluzivní technologie umožňuje účinným přísadám proniknout do kožních buněk co nejhlubší. Žádný jiný produkt nemá takový účinek.
 • Neutralizuje barevný efekt melaninu
 • Zlepšuje zbarvení v oblastech, kde je potřeba
 • Blokuje obnovení pigmentace
 • Chrání buňky před agresivními faktory prostředí a stresem

Omega Light Complex proniká jemně a neškodně přes již vzniklé pigmentové skvrny a rozpouští je a zabraňuje jejich opakování. Neobsahuje agresivní bělicí komponenty. Je vhodný pro všechny typy pleti. Mulberry’s Secret má skvělé světelné vlastnosti, rychle dosahuje výsledků a hydratuje pokožku dokonalou. Je to hypoalergenní přípravek, který neobsahuje žádné toxické složky. Mulberry’s Secret je absolutně bezpečný výrobek: nevyvolává podráždění kůže ani zvyšuje citlivost kůže. A co je nejdůležitější, nezvyšuje podrážděnost pokožky při vystavení ultrafialovému záření.

Příčiny pigmentace

 1. Genetické pozadí
 2. UV záření, časté sluneční záření nebo umělé opálení
 3. Hormonální změny
 4. Důsledky akné a poškozené kůže
 5. Stres, nedostatek vitamínů a užívání některých léků
 6. Změny týkající se věku

Názor odborníka

Jasná a vyrovnaná pleť je něco, o čem každé dívka sní. Mnoho kosmetických přípravků obsahuje agresivní bělící složky, které pouze dočasně zesvětlují pigmentované oblasti. Problémem je, že po ošetření jsou tyto oblasti ještě tmavější. Máme štěstí, protože moderní kosmetika v této oblasti dosáhla velkého pokroku a vyvinula speciální sérum na zesvětlení pokožky: Mulberry’s Secret. Jeho jedinečná kombinace zcela neškodných složek umožňuje dosáhnout ideálního tónu pleti bez pigmentace nebo pihy, zdraví pokožky a celkového zlepšení zdraví. Toto sérum nemá žádné kontraindikace a jeho použití se doporučuje pro všechny typy kůže a věku.
– Caroline Sandstedeová, dermatolog

READ  Met UpSize borstcrème krijgt u uw dromen buste!

Mulberry’s Secret Ingredients

Extrakt z moruše –Ostružiny obsahují antokyany, silné antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály. Vzhledem k tomu, že morušové ovoce je plné antioxidantů, bylo pěstováno jako ovoce proti stárnutí, a proto ji někteří používají k dosažení mladistvé pokožky bez vrásek. Mulberry obsahuje také vlastnosti, které mohou podpořit syntézu melaninu, což může vést k jasnému, omlazenému pleti. Mulberry extrakt je klíčem k krásné, bezchybné kůži. Je to silný antitoxin, který zpomaluje rychlost poškození slunečního záření, což způsobuje tmavé skvrny, tmavé kruhy a tmavší kůži. Pomáhá bojovat a dokonce zvrátit účinek slunce na pokožku, protože snižuje melanin – aminokyselinu produkovanou kůží, která ztmavuje pokožku. Aplikace extraktu z mořských listů na pokožku je až 20krát účinnější než perorální podání.
Omega světlo –Jedná se o patentovanou inovaci založenou na moderní metodě “molekulárního návrhu”, která produkuje aktivní kombinaci piperonylalkoholu a kyseliny linolové ze semen světlice.
Bílá lilie –Extrakt z bílé lilie pracuje navázaným na vlhkost. Může mít až 1000krát větší váhu ve vodě, což z něj činí vynikající přirozenou pleť. Omega Light pomáhá opravit kůži a regenerovat ji po suchu, znečištění nebo podráždění.
Léčebný komplex –Betaina, extrakt z sladovkové kyseliny, kyselina mléčná
Enhance Complex –Vitamin E, rozmarýnový olej, kaolin
Ochranný komplex– Panthenol, alantoin

Instrukce

Chcete-li dosáhnout jasnějšího tónu celého obličeje, a v případě pih, aplikujte sérum na celou obličej, abyste zabránili zorným a okrajovým oblastem. Aplikujte dvakrát denně na čistou pokožku přímo na pigmentová místa. Doporučená doba ošetřování je nejméně 4 týdny. Chraňte pokožku před UV zářením.